Футболіста убив напад на 1/4 Кубки Англії

Захисник клубу Болтон втратив свідомість під час гри з Тоттенхемом, яка транслювалася в прямому ефірі на світових телеканалах.

Футболіст Болтона впав без свідомості під час матчу

Мільйони телеглядачів стали свідками того, як на 42-ій хвилині матчу чвертьфіналу Кубку Англії 23-річний гравець Фабрис Муамба несподівано рухнув без руху посередині поля.

На відеозаписі чітко видно, що молодий спортсмен падає обличчям вниз на газон без якого-небудь контакту з гравцями Тоттенхема. За попередніми даними, отриманими з госпіталю, Муамба втратив свідомість із-за серцевого нападу.

Лікарі спробували реанімувати футболіста прямо на полі. Декілька хвилин медики самостійно боролися за життя молодої зірки футболу, проте у результаті було прийнято рішення терміново госпіталізувати спортсмена.

футболіста убив напад на 1/4 кубки англії

З поля футболіста понесли в несвідомому стані

За словами представника медичної бригади, що обслуговувала матч, 23-річний футболіст не дихав, коли його відносили з поля. У цей момент трибуни домашнього стадіону шпор Уайт Харт Лейна одностайно скандували ім’я Муамби.

Після короткої наради головний суддя зустрічі Ховард Уебб прийняв рішення про відміну матчу, гра була перервана за рахунку 1:1.

Муамба народився в Заїрі, але також є громадянином Англії. Провів 57 ігор за національні збірні Туманного альбіону різних вікових категорій.

У 2002 році Муамба придивився головному тренерові Арсеналу Арсену Венгеру, і за рішенням французького наставника з молодим футболістом був підписаний контракт.

Проте із-за конкуренції в середній лінії канонірів, де у той час виступали Матье Фламини, Патрік Виера, Жилберто Силва і Сеск Фабрегас, Муамба перейшов в Бірмінгем, а звідти, в 2008 році, Фабрис оформив свій трансфер в Болтон.

У травні 2010 року Муамба був визнаний уболівальниками Болтона кращим гравцем команди за підсумками сезону.

Його екс-партнер по Арсеналу, нині форвард Тоттенхема Эммануель Адебайор ніяк не може прийти в себе після події:

— Усі наші думки зараз з Фабрисом. Ми усі бажаємо йому швидкого одужання… І ми усі молимося про його здоров’я.