Лікарі борються за життя футболіста Фабриса Муамба

За словами медиків, Муамба знаходиться в реанімаційній палаті кардіологічного центру лондонського Chest Hospital в украй важкому стані.

Лікарі вважають, що гравець постраждав від серцевого нападу. Зараз він знаходиться в критичному стані, тривають реанімаційні заходи.

— Ніякій додатковій інформації на цій стадії лікування надано не буде, – повідомляє The London Chest Hospital. – У своїй офіційній заяві клуб «Болтон» просить ЗМІ поважати приватне життя гравця і його сім’ї.

Фабрис Муамба несподівано втратив свідомість в матчі 1/4 фінали Кубку Англії між «Болтоном» і «Тоттенхемом». Він впав на землю за 3 хвилини до кінця першого тайму за рахунку 1:1.

Гра відразу була зупинена і співробітники медичної служби борсились робити Муамба допомога. Через деякий час футболіста уклали на носилки і відправили до лікарні.

Головний арбітр зустрічі вирішив не догравати перший тайм, а потім і зовсім відмінив матч.